🏡 Стилен двустаен апартамент в нова модерна сграда кв. Самара 1
ЕРА Дом предлага за продажба уютен и функционален двустаен апартамент, разположен в един от предпочитаните райони на Стара Загора кв. Самара 1. Имотът е част от нова модерна сграда с висококачествено строителство и съвременна визия.
📐 Основни характеристики
Тип имот: Двустаен апартамент
Площ: 77.26 кв.м
Застроена площ: 60 кв.м
Етаж: 2 от 8
Строителство: Тухла
Етап: Кота нула
Състояние: БДС
Година на завършване: 2027 г.
✔ Нова сграда с контролиран достъп
✔ Модерна архитектура и качествено строителство
✔ Отлична локация с бърз достъп до центъра
✔ В близост до магазини, училища, детски градини и спирки на градски транспорт
✔ Подходящ както за живеене, така и за инвестиция
✔ Възможност за довършване и обзавеждане по индивидуален проект
Жилището се предлага в степен на завършеност БДС, което Ви дава възможност да създадете дом изцяло по Ваш вкус и стил.
💶 Цена: 77 260 евро
💰 Цена на кв.м: 1 000 евро/кв.м
📞 За повече информация и огледи:
ЕРА Дом
Телефон: 0877 353 546
📧 Имейл: dom@era.bg
🔑 Не пропускайте възможността да придобиете нов дом в един от най-предпочитаните райони на Стара Загора!